Akcesoria do taśm filtracyjnych

Home » Taśmy filtracyjne » Akcesoria do taśm filtracyjnych

Standardowe:

Struny połączeniowe używane są do łączenia obu końców połączenia tak, aby taśma utworzyła niekończącą się taśmę. Tkaniny filtracyjne z połączeniem kliprowym dostarczane są z 1 struną plastikową i 1 struną stalową. Do taśm filtracyjnych z połączeniem pierścieniowym lub spiralnym dostarczana jest plastikowa struna ze stalową linką wprowadzającą do łatwiejszego łączenia.

Taśmy wprowadzające z pierścieniami metalowymi stosowane są do instalacji taśmy filtracyjnej z połączeniem pierścieniowym lub spiralnym. Taśma wprowadzająca jest przymocowana do nowej taśmy w połączeniu i za pomocą sznurów jest mocowana do starej taśmy filtracyjnej w urządzeniu.

Opcjonalne:

Rzepy są używane do mocowania obydwu końców połączenia taśmy do siebie przed rozpoczęciem procesu łączenia. Rzepy mają znaczenie w przypadkach taśm z połączeniami pierścieniowymi o szerokości ponad 3 m.

Trójkąt wprowadzający jest używany do instalacji taśmy w pozycji, gdzie aktualnie nie jest zainstalowana taśma filtracyjna. Nowa taśma filtracyjna zatem nie można w tym przypadku przymocować w trakcie instalacji do starej taśmy.